2011 жыл. Ешкім де, ешнәрсе де ұмытылмайды

«Құс жолы» Қоғамдық Қоры және «Қазкоммерцбанк» АҚ–ы ардагерлерді Ұлы Отан соғысының жеңіспен аяқталғанына 66-шы жыл толуымен құттықтайды. Биылғы жылы ардагерлерді құттықтау сыйақысының жалпы сомасы 6,5 млн теңгені құрап отыр.

Қазкомның 1 222 салымшы-ардагерлері мерекеге орай сыйақы алды. Қазақстанның барлық ардагерлерінің жекелей есеп шоттарына 5000 теңгеден жіберілді.

Өкінішке орай, жыл сайын Ұлы Отан соғысының ардагерлер саны азайып келеді. 2011 жылы Алматы қаласы бойынша 1113 ардагерлер өмір сүруде. Фашистерден Отанымызды қорғап, өз өмірін қиған сол жылдар біздер үшін өте қымбат кезең. 2005 жылы ҰОС-ның жеңіспен аяқталғанына 60-жыл толуына орай Алматы қаласында өткен «Бейбіт өмір сүру құқығы үшін алғыс білдіреміз» атты акцияның қатысушылар-ардагерлердің бүгінде 42-і ғана тірі. «Құс жолы» қоры Қазком филиалдарының қызметкерлер-еріктілермен «Бейбіт өмір сүру құқығы үшін алғыс білдіреміз» атты акцияның қатысушы-ардагерлерін жекелей құттықтап, ақшалай сыйақы мен гүлдермен марапаттады.

Сонымен қатар, «Құс жолы» қоры Қазком филиалдарының қызметкерлер-еріктілермен біріге Алматы қаласының Әуезов және Бостандық аудандарының 86 ардагерлерін Ұлы жеңіс мерекемен құттықтап, гүл шоқтары мен азық-түлік себеті жәнеқұттықтау сөмкесін ұсынды.

Құрметті Ардагерлер, сіздерді мерекелеріңізбен шын ниетпен құттықтай отырып, сіздерге ұзақ өмір тілейміз, бүгінгі еліміздің тыныш ғұмыры, ашық аспаны, егемендігі үшін сіздерге шексіз алғыс білдіріп, бас иеміз!

«Құс жолы» қоғамдық қоры шын жүректен ҰОС-ның ардагерлерін осындай Ұлы Жеңіс күнмен құттықтау рәсімін ұйымдастырғаны үшін Қазкомның қызметкерлеріне ризашылығын білдіреді:

1. Оспанова Айнұр, Ақмола филиалы
2. Зинкова Мария, Ақтау филиалы
3. Орынбасарова Әсемгүл және Мырзабаева Назгүл, Ақтөбе филиалы
4. Темралиева Айгүл, Атырау филиалы
5. Рыбина Наталья, Қарағанды филиалы
6. Панова Юлия, Көкшетау филиалы
7. Исеноманова Айгүл, Қостанай филиалы
8. Кикбаева Индира, Қызылорда филиалы
9. Василенко Татьяна жәнеШапиев Ералы, Павлодар филиалы
10.  Түсіпбекова Жайнагүл, Семей қаласындағы филиалы
11.  Маусымбекова Лилия, Талдықорған филиалы
12.  Мұхамеджанова Айжан, Жамбыл филиалы
13.  Воронова Анфиса, Теміртау филиалы
14.  Сластина Марина, Орал филиалы
15.  Хамзина Раиса және Кузнецова Оксана, Өскемен филиалы
16.  Тұрган Надира, Шелек филиалы
17.  Кұрбанбаева Әсел, Шымкент филиалы
18.  Яковлева Наталья, Екібастұз филиалы

«Бейбіт өмір сүру құқығы үшін алғыс білдіреміз-2005» акцияның қатысушылары-ҰОС-ның ардагерлер тізімі:

1. Архангельский Николай Михайлович, Қарағанды қаласы
2. Жұлдызбаев Муталип Исмаилович, Қарағанды қаласы
3. Руцкий Виктор Федорович, Қарағанды қаласы
4. Шедловский Василий Викентьевич, Қарағанды қаласы
5. Бейсембиев Нұрғали, Шелек ауылы
6. Утеулов Нұрсадық, Шелек ауылы
7. Соловьев Михаил Николаевич, Тараз қаласы
8. Дурумбетов Ермек Жүнісбекұлы, Тараз қаласы
9. Троценко Михаил Григорьевич, Тараз қаласы
10. Әбішев Жақанбай, Талдықорган қаласы
11. Жұматаев Сматай, Семей қаласы
12. Кимосов Аркадий Федорович, Өскемен қаласы
13. Асанов Фазыл, Өскемен қаласы
14. Алпыспаев Алдаберген Қанапинұлы, Зыряновск қаласы
15. Ғабдулкафеев Жават Нұрсаифұлы, Көкшетау қаласы
16. Құсанова Шағила Акмбайқызы, Астана қаласы
17. Моисеенко Нина Васильевна, Астана қаласы
18. Полтарацкая Мария Ивановна, Астана қаласы
19. Довгань Евгений Степанович, Астана қаласы
20. Елубаева Қантай Амерхановна, Павлодар қаласы
21. Залата Федор Данилыч, Павлодар қаласы
22. Жетпісов Ехлас Таргинбаевич, Екібастұз қаласы
23. Пименова Мария Яковлевна, Атырау қаласы
24. Абрахманова Гүлжамал Бахтияровна, Атырау қаласы
25. Досқалиев Раушан, Атырау қаласы
26. Сүйіншалиев Халам Жұмашевич, Орал қаласы
27. Исламов Сафьян Насипович, Шымкент қаласы
28. Исламова Назия Гариевна, Шымкент қаласы
29. Стычева Клавдия Николаевна, Шымкент қаласы
30. Маманов Хажи Куснетович, Қостанай қаласы
31. Теплов Александр Николаевич, Қостанай қаласы
32. Алдабергенов Қасымхан Алдаберген, Қостанай қаласы
33. Боқаев Бисен, Ақтау қаласы
34. Алданиязов Мұсса, Ақтөбе қаласы
35. Ниеталин Жұмағазы, Шалқар қаласы
36. Гребенка Владимир Савельевич, Теміртау қаласы
37. Куриленко Николай Семенович, Теміртау қаласы
38. Байдышев Қамалтин, Теміртау қаласы
39. Егоров Василий Петрович, Теміртау қаласы
40. Түсекеев Алияқбар, Қызылорда қаласы
41. Оразов Танеш Нұрмұханұлы, Қызылорда қаласы
42. Серікбайұлы Шайхіслам, Қызылорда қаласы